28 Haziran 2017 - Çarşamba
HABERLER
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Anasayfa / Web Master / PHP Scripts / PHP İtiraf Scripti

PHP İtiraf Scripti

Uzun zaman önce başladığım itiraf scriptini bugün itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. Bir sürü eksiği olduğunun farkındayım. Geliştirmek isteyenler kendi istedikleri gibi düzenleyebilirler. Profesyonel bir yazılım olmasa da en azından başlangıç olarak iyi bir iş olduğunu düşünüyorum. Ayrıca piyasada ki gözlemlerime baktığımda güzel bir itiraf scriptinin olmadığını gördüm. Yazılım olarak PHP & MySQL yöntemi kullanılmıştır. Tasarım olarak is responsive bir tasarım kullanılmış olup tüm cihazlarda sorunsuz bir görüntü elde edilmektedir. Kullanıcılar telefonlarından, tabletlerinden ve bilgisayarlarından rahat rahat sitede dolaşabilir, itiraf gönderebilir ya da itirafta bulunabilirler.

Script Anasayfa Görüntüsü:

PHP İtiraf Scripti v 1.0
PHP İtiraf Scripti v 1.0

Script Kurulumu:

İndirdiğiniz itiraf scripti dosyaları içinde ki  klasörlerden system yazan klasörün içine giriyorsunuz. System klasörü içindeki global.php dosyasını herhangi bir kod düzenleme editörü ile açın ve veritabanı bilgilerinizle kuracağınız sitenin adını(domainini) yazıp kaydettikten sonra scripti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Script Dosyaları:

İndirdiğiniz .rar dosyasının içinde PHP dosyaları ve SQL dosyası mevcuttur.

Demoyu Görüntüle      PHP İtiraf Scripti v 1.0

Şifre: www.netortami.net

GÜNCELLEME: 23.11.2015 tarihinde itiraf onaylama ve üye yasaklama sorunları düzenlenmiştir.

GÜNCELLEME 2: 26.11.2015 tarihinde .htaccess dosyası ve permalink yapısı düzenlenmiştir.

Öneriler

PHP İtiraf Scripti

PHP MySQL Multi Images Upload

Merhaba arkadaşlar. Ben dahil çoğu kişinin projelerinde birden fazla (multi images) resim yüklemeyle ilgili sorunları …

52 Yorumlar

 1. hocam scripti kurdum gayet güzel ama bi kaç problem yaşıyorum; yönetim panelinde onay sistemi, itiraf detayı görüntülemede problemler yaşıyorum yardımcı olur musunuz

 2. hocam sql dosyası yok

 3. hocam itirafın devamına tıklayınca hata alıyorum birde mesaj sistemi gelir mi

  • O sorunu giderdim. Dün dosyaları tekrar güncelleyip yükledim. Tekrar yükleyip deneyebilir misiniz. Mesaj sistemi dediğiniz kişiler arasında mesajlaşma ise ilerleyen sürümlerde düşünüyorum.
   v 1.0 sürümü olduğundan eksiklikleri ilerleyen sürümlerde gidereceğim inşallah.

 4. peki hocam eyvallah ilerleyen sürümü bekliyeyim ben

  • Yeni sürümler geldiği vakit mail adresinize mail göndeririz. Sizde ufak bir kaç değişiklikle yeni sürüme geçmiş olursunuz.

 5. Uyarı için teşekkür ederim. func.php o fonksiyonları yazan kişi gönderdiğinden düzenleyip dosyaları tekrardan güncelliyorum.
  Tekrar teşekkür ederim.

 6. Bu arada üstteki yorumumu silerseniz, mevcut indirmiş olanlar en azından fark etmesinler. bu açığı

 7. hocam mesaj sistemi gelmesi ne kadar daha sürer

  • Hemen olacağını söyleyemem. O sayfanın tasarımı ve kodlanması bayağı sürer. Merak etmeyin güncelleme geldiği vakit sizin verilerinizde herhangi bir kayıp olmadan yeni tasarıma geçebilecekseniz.

 8. Merhaba. Admin Paneline Ne Yaptıysam Ulaşamadım 🙂 Sql Den Bakıyorum Deniyorum Olmuyor. İlk Baştaki Giriş Bilgileri Nedir ?

  • Demo site üzerinden mi giriş yapmak istiyorsunuz yoksa localhost ya da kurduğunuz herhangi bir domain üzerinden mi giriş yapmak istiyorsunuz.
   siteismi.com/panel şeklinde yönetim paneline ulaşabilirsiniz. SQL de üyeler tablosunda ki herhangi bir üyeyi kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

 9. hocam uzun zamandır güncelleme bekliyorum

 10. Admin Şifresi Nedir Acaba ?

  • Neyin şifresini soruyorsunuz? .rar dosyasının şifresini soruyorsanız konunun en altında mevcut. Yönetim paneli şifresini soruyorsanız, veritabanından bir kullanıcı oluşturup onun şifresiyle giriş yapabilirsiniz ya da mevcut bir yöneticinin şifresini değiştirebilirsiniz.

 11. Hocam öncelikle tebrikler güzel bir tema olmuş. Scripti kurdum yanlız mysql de herşeyi değiştirmemem tüm üye bilgileri ile denememe rağmen admin paneline bir türlü giriş yapamadım. Çözümü nedir acaba? Teşekkürler.

  • Teşekkür ederim. Panele giriş için siteismi.com/panel yazdığınız vakit giriş yapabilirsiniz. Admin değilseniz panele giriş yapamazsınız. Herşeyi düzgün yaptığınız halde hata alıyorsanız hatanın bir çıktısını paylaşırsanız daha sağlıklı yardımcı olurum.

   • Panele o şekilde giriş yapmaya çalışıyorum fakat beni aynı yere geri atıyor. panel/inc/ şeklinde yazarsam giriş yapabiliyorum ama diğer türlü panel sayfasından kullanıcı girişi ile otomatik olarak giriş yapamıyorum.

 12. Halil İbrahim YÜCE

  Hocam ellerine sağlık harika olmuş 🙂 Senden sadece 2 ufak ekleme rica etsem süper olur, cinsiyete göre erkeklerde mavi, bayanlarda pembe arkaplanlı olursa diğer scriptlerdeki gibi harika olur. Birde en popüler itiraflar sayfası olursa harika olur, en çok yorum alanlar, en çok beğenilenler vs gibi 🙂

  • Halil İbrahim YÜCE

   beğen ve beğenme özelliğide muhakak şart hocam, + – olayı yani 🙂 Bu dediklerimi ekleyebilirsen harika olacaktır hocam, üyelik olayının kaldırılması ve anonim yapıda olmasıda şart bence. Bunları yaparsan yeni versiyonda rakipsiz bir yazılım olacaktır benzerlerine göre 🙂

  • Yorumunuz için teşekkür ederim. Dediklerinizi dikkate alacağım. Şuan için başka bir işle ilgilendiğimden bu işe biraz ara verdim. v1.1 sürümü mutlaka gelecektir. 😉

 13. Merhaba hocam kurulum yaptım fakat şu hatayı almaktayım http://igdiritiraf.esy.es/ kontrol edip cevaplarsanız sevinirim

 14. Hocam global.php ayarlarını yapamadım ben

  • Yardımcı olayım hocam. Ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz? Düzenlediğiniz global.php dosyasının ekran görüntüsünü yüklerseniz daha hızlı yardımcı olurum.

 15. bağlanıda sıkıntı yaşıyorum nerde hata yaptığımı bulamadım bir türlü 🙁

  http://i.hizliresim.com/pE7J5q.png

 16. http://i.hizliresim.com/3vZXgM.png
  http://i.hizliresim.com/adQ4gQ.png

  yukarıda görünen ekran görüntüleri üzerinden uyarı almaktayım konu için yardımcı olurmusunuz

  • Sistemi nereye kurmaya çalıştığınızı söyler misiniz?
   Belli ki bir domain üzerine kurmaya çalışıyorsunuz.
   Bir domain üzerine kuracaksanız localhost kısmını silip http://netortami.net/ şeklinde yazmanız gerekli ve 8. satırı da ‘/’ şeklinde bırakmanız gerekli. Eğer domain üzerinde bir klasöre kuacaksanız http://netortami.net/itiraf/ şeklinde yazmanız gerekli ve 8. satırı da ‘/itiraf/’ şeklinde düzenlemeniz gerekli.

 17. hocam tebrikler gayet başarılı olmuş, reklam alanı ve herhangi bir itirafı en üste sabitleyebilme gibi özellikler gelirse tadından yenmez.

  • Teşekkür ederim. Sizin ve diğer arkadaşların dediği önerilerin hepsini not ediyorum. İş yoğunluğundan vakit buldukça güncel sürümünü programlıyorum. En kısa sürede bitirebilirim inşallah.

 18. scripti bu sefer kuramadım hocam global.php düzgün editlediğime eminim ancak siteye girince bembeyaz bir sayfa karşılıyor beni hata mesajı vesaire hiçbir şey yok, zahmet olmazsa kurulumu anlatan ufak bi mail alabilirmiyim.
  atababzgg@gmail.com , teşekkürler 🙂

  • Gün içerisinde mail adresinize gerekli anlatımı göndereceğim. Sizden ricam global.php dosyasında yaptığınız düzenlemenin ekran görüntüsünü alabilir miyim?

 19. script kurulumunda hata almaktayım. Kurulumda yardımcı olabilir misiniz.

 20. İtiraf Scripti v1.1 sürümüne başlamış bulunmaktayım. Tasarımla ilgili ilk görsele http://www.netortami.net/php-itiraf-scripti-v1-1/ buradan bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir