Warning: Creating default object from empty value in /home/netortam/public_html/wp-content/plugins/wpxtreme/wpdk/classes/ui/wpdk-ui-components.php on line 115
SON KONULAR
Buradasınız: Anasayfa > SİNEMA > DiziLer > Sudan Bıkmış Balıklar 5. Bölüm 720p HD bedava izle

Sudan Bıkmış Balıklar 5. Bölüm 720p HD bedava izle

Sudan Bıkmış Balıklar 5. Bölüm 720p HD bedava izle

Sudan Bıkmış Balıklar 5. Bölüm 720p HD bedava izle

Özet: Selim, Zeynep’in kalbini kazanmıştır ama önünde zorlu bir sınav daha vardır… Selim’in Kerem’e verdiği sözü tutamaması ve Zeynep’le ilişkisini saklaması Kerem ve Selim’in ilişkisini çok zedeler. Selim, çok sevdiği kuzeni Kerem’den aşkını saklarken, Zeynep de aynı sınavı evde vermek zorundadır. Zeynep, annesini Selim’le görüşmediğine inandırmak durumunda kalır. Ancak Esra ne yazık ki bütün gerçeği söylemiştir.

Öte yandan seyahatten dönen hocanın, kararı Kerem’in yıkılmasına sebep olurken, Selim’in Kerem’e yardım girişimi hiç istenmeyen bir şekilde sonuçlanır. Ve bu olaydan Zeynep de payını alır. Bu sırada Zeynep’in ailesinin başına gelen büyük felaket olayların merkezini aniden değiştirir.

Selim ve Zeynep’in aşkı yeniden başlamıştır ancak ailenin yaşadığı bu olayla birlikte yaşanan güven sorunu daha da artacaktır. İlişkiler iyice karmaşık hale gelecektir. Ve bütün bu yaşananlar Zeynep ve Selim’in aşkını bambaşka bir yere savuracaktır.

sudan çıkmış balıklar 5. bölüm,sudan çıkmış balıklar 5. bölüm izle,sudan çıkmış balıklar 5. bölüm fragmanı,sudan çıkmış balıklar 5. bölüm fragmanı izle

Hakkında panoramaharem

Uludağ Üniversitesi Gıda Teknolojileri bölümünde eğitim hayatımı tamamladım. Bilgisayara olan hobimden dolayı 2 yıl bir firmanın web tasarım departmanında çalıştım. HTML, CSS, vBulletin ve Wordpress konusunda bilgi ve tecrübe sahibiyim. Şu sıralar PHP üzerine eğitim almaktayım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *

*

Scroll To Top