Instagram Web Mesajlaşma

Instagram Direkt Mesaj Gönderme

[dropcap type=”default”]U[/dropcap]zun zaman sonra bugün web üzerinden Instagram hesabımı açmak istedim. Normalde web üzerinden Instagram hesabımı açık bırakmam. Bugün gördüğüm özellikten sonra uzun bir süre web üzerinde Instagram hesabımı açık tutacağım herhalde. Instagramın web arayüzüne getirmiş olduğu direkt mesajlaşma özelliği çoğu kullanıcının hoşuna gidecektir. Özellikle de Instagram üzerinden ticaret yapan, sayfalarını yöneten ve reklam yayınlayan kullanıcıların çok çok işine yarayacaktır. Bilgisayar üzerinden düzenlenen bir Instagram postunu telefona gönderip sonrasında da reklamı yapılacak sayfa ya da Instagram hesabına göndermek çoğu kişi için zahmetli bir iş. Instagram web mesajlaşma özelliği ile bu işlemler artık daha da rahatlamış olacak. Hazırlanan görsel anlık olarak Instagram sayfa yöneticisine ya da bireysel kullanıcıya anında gönderilecek.

Instagram Web Mesajlaşma
Instagram Web Mesajlaşma

Instagram Web Mesajlaşma İçin Alternatif Yok Mu?

Elbette çoğu platform için alternatif Instagram direkt mesajlaşma programları mevcut. Bunlardan bir tanesi de bir kaç gün önce makalesini yayınladığım Macbook Instagram Kullanımı yazımdır. Bu makale üzerinden Mac OS X kullanıcıları rahatlıkla Instagram profillerini açıp takip ettikleri kişilerin hikayelerine, postlarına, fotoğraflarına bakıp yorum ve beğeni yapabilirler. Ayrıca program üzerinden de direkt mesajlaşmaya başlayabilir.

Windows kullanıcıları ise Microsoft Store üzerinden Instagram uygulamasını rahatlıkla kullanabilirler. Programın biraz güncellemeye ihtiyacı olduğunu çoğu windows kullanıcısı kabul edecektir. Windows işletim sisteminden vazgeçemeyenler için işlerini kolaylaştıracak bir programdır.

Mac OS X ve Windows için alternatif uygulamalar mevcutta Linux için yok mu? Elbette ki Linux içinde bir program mevcut. Linux kullanıcıları igdm.me internet sitesinden Instagram uygulamasını indirebilirler. İnternet sitesinde sadece Linux uygulaması bulunmamaktadır. Web sitesini ziyaret ettiğinizde Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerine uygun bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Nitekim çoğu uygulama gibi bu uygulamanın da lite sürümünde bazı kısıtlamalar mevcut.

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın