Konuşanlar Çiğdem Kimdir?

Konuşanlar programının 2. sezon 53. bölümüne konuk olan Çiğdem parmağında ki nişan yüzüyle damgasını vurmayı başardı.

Aslen Almanya’da yaşayan ve 30 yaşında olan Çiğdem özel bir lisenin mali işler bölümünde çalışmaktadır. İlişkilerine ara verdiği eski erkek arkadaşıyla nişanlanan Çiğdem parmağında ki yüzüğü program boyunca konuşuldu. İnşaat Mühendisi ve kendi firması olan erkek arkadaşı 0,60 karatlık tek taş yüzük ile evlilik teklifi etmiş. İlk başta yüzüğün fiyatını bilmediğini söylese de programın ilerleyen bölümlerinde katalog üzerinden yüzüğe ve fiyatına baktığını söyledi.

Konuşanlar Çiğdem Instagram Hesabı

Konuşanlar programını konukların olduğu bölümden takip eden Çiğdem program boyunca sahnede ki konuklara sorulan soruların bir kısmına cevap vermiştir. Konuşanlar Çiğdem instagram hesabı şu an için bilinmemektedir.

Konuşanlar Nerede Çekiliyor?

Beyoğlu ilçesinin Taksim Hüseyin Ağa Mahallesi’nde bulunan İstanbul Grand Pera’da çekimleri yapılmaktadır.

Konuşanlar Programı Nereden İzlenir?

Her Cuma yeni bölümleri yayınlanan Konuşanlar programını Acun Ilıcalı‘nın kurmuş olduğu Exxen isimli dijital platform üzerinden izleyebilirsiniz.

Konuşanlar Gözde Instagram Hesabı

Türkiye’nin son zamanlar da popüler mizah şovu olan Konuşanlar programının 2. sezon 49. bölümüne konuk olan Gözde 37 yıllık hayatı boyunca olan bitenleri anlatarak programa damga vurdu.
Devamı…

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın