Macbook M1 Photoshop Kurulumu

Macbook M1 Photoshop programının kurulumu ile ilgili makalemizde sizlere Adobe programlarının nasıl kurulacağını anlatacağız. Bilindiği üzere Apple kendi silikon çipli işlemcilerini üretmeye başladı. Bu işlemciler ile piyasaya sürülen yeni Macbook cihazlara program kurulumları da ilk etapta zor oldu.

Stabil çalışmalarından dolayı grafik tasarımcıların ve yazılım geliştiricilerin tercih ettiği Macbook cihazlar da yeni M1 çipli işlemciler beklenen etkiyi ilk etapta kullanıcılarına sunamadı. Şu an M2 çipli işlemciler çıkmasına rağmen hâlâ M1 çipli Macbook cihazlara Photoshop ve diğer Adobe programları yüklenirken sorunlar oluştuğu görülmekte.

Macbook M1 Photoshop Nasıl Kurulur?

M1 çipli Macbook cihaz ya da Apple ürünü aldığınız vakit Adobe Photoshop veya kullanmış olduğunuz programları rahat kurmak için ilgili programın resmi internet sitesine ilgili programın lisansını satın aldığınız vakit programı rahatlıkla kurabilirsiniz.

Intel işlemcili Macbook cihazlara nazaran daha performanslı ve sessiz çalışan M1 çipli Macbook cihazlar çoğu kişinin tercihi olmaya başlamaktadır. Eğer sizin de M1 çipli bir Macbook cihazınız var ve Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effect tarzı programların kurulumunu yapamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

M1 Çipli Macbook’a Crackli Photoshop Kurulur Mu?

Crackli program kullanmak yasal olmadığı gibi program yapımcıları bu tarz program kullananları tespit ettiği vakit ilgili programı deneme sürümü kullanmaya başlıyorsunuz.

M1 Macbook’a Photoshop Nasıl Kurulur?

Kurmak istediğiniz programın resmi internet sitesine gidip üyelik oluşturduktan sonra lisans satın alarak programı sorunsuz kurabilirsiniz.

5/5 - (8 votes)

“Macbook M1 Photoshop Kurulumu” üzerine 2 yorum

  1. Umudumu kesmişken benim için yeni bir umut oldu. M1 işlemcili macbook air hiç bir şekilde kimse yükleyemedi fakat daha sonra sizinle yolumuz kesişti. Photoshop yetecekken bütün adobe konularında bana yardımcı oldu kendileri. Gerçekten özenle ilgilendiler çok şaşırdım. Çok teşekkür ederim ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılarının devamını diliyorum.

    Yanıtla
    • Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Biz elimizden geldiğince size yardımcı olup sorununuzu çözmeye odaklandık ve sorunu başarıyla çözdük.

      Yanıtla

Yorum yapın