PHP Scripts

PHP İtiraf Scripti v1.1

  PHP İtiraf Scripti   konumda ilk ücretsiz scriptimi yayınlamış bulunmaktayım. Sizlerden gelen yorumlar ve istekler üzerine İtiraf Scripti‘nin v1.1 sürümüne başlamış bulunmaktayım. Yeni scripte yorumlarda belirtilen özelliklerin çoğuna el atmış olacağım. Şu an tasarım aşamasını bitirmek üzereyim. 1 ay içerisinde de yazılım kısmına geçmiş olacağım inşallah. O zamana kadar olmasını İtiraf Scriptin de olmasını istediğiniz özellikleri konu altında dile getirirseniz ben de tasarım aşamasındayken eklemeye çalışırım.

Ücretsiz PHP İtiraf Scripti
Ücretsiz PHP İtiraf Scripti

Tasarım aşamasında ki ilk görüntüyü sizlerle paylaşmak istedim. Umarım bu tasarımı beğenirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

35 Yorum

 1. Dostum sohbet eklentisi yapabilirsin. üye olanlar belirli izinler sağlandığında sohbet eklentisi aktif edildiğinde o alanda sohbet edebilirler.

  1. Dediğiniz yapılabilir, fakat şu an ki sürümde bunu düşünmüyor. Bir sonra ki sürümde neden olmasın.

 2. Merhaba scriptinizi inceledim gayet başarılı bir başlangıç olmuş. Özellikle sorgu sayısını daha da düşürür ve seo puanını bozmadan aşağıdaki özellikleri eklerseniz, scriptinizin çok kaliteli bir hal alacağı ve kısa sürede isim yapacağı kanaatindeyim.

  Nacizane ek özellik fikirlerim şöyledir.

  * İtiraf Beğendim, beğenmedim butonları
  * Üyeler Arası özel mesajlaşma – PM
  * Genel Chat Sohbet alanı
  * Üyelere Yaş,Şehir, Cinsiyet yaşa şehire cinsiyete göre listeleyebilme
  * En çok okunan itiraflar
  * En çok beğenilen itiraflar
  * Üyeler arası takipleşme
  * Bildirimler (falanca üye seni takip etti, itirafını beğendi,itirafına yorum yaptı gibi)
  * En iyi itirafçılar listesi

 3. Scriptin ön yüz kısmı %90 tamamlandı arkadaşlar. İsteklerinizin bir kısmını da bu scripte ekledim. Tamamen bittikten sonra admin panelinin yazılması çok uzun sürmeyecektir.

 4. Eskisini allahbelasiniversin .com da kullanıyoruz, Yenisi ne zaman gelir hasretle bekliyoruz. Birse yenisine geçmek veri kaybı yaratacak mı?

  1. Veri kaybını sorunsuz şekilde aktarmanız için yardımcı olmaya çalışırım. Sadece panel kısmının yazılması kaldı. Ön yüzde ufak dokunuşları yapılıyor şu an. Son halinin fotoğraflarını çekip bir konu daha açabilirim görmeniz için 🙂

 5. çok başarılı bir tasarım çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum arkadaş ilgi ve alakalı bu tür platformlarda böyle insanlar pek kalmadı artık başarılar.

  1. Yorumunuz için teşekkür ederim. Herkes sabırsızlıkla bekliyor biliyorum. Bende elimden geldiğince boş vakitlerimde scripti bitirmeye çalışıyorum. Nasıl kurulacağına dair video çekmeyi de düşünüyoruz.

  1. Yönetim Panelinin yazımına başladım hocam. Biraz daha sabretmenizi istiyorum.

   Yönetim Panelinden Örnek Görüntü:

   https://i.hizliresim.com/WGzlL8.png

   Diğer bölümleri yavaş yavaş geliştiriyorum. Tamamen bittikten sonra 2-3 gün test etmem gerekli ki açıklarını kapatmalıyım.

   1. Mükemmel Gözüküyor Hocam Elimizden Gelen bişey olursa Yrdım etmek isteriz.. Sabırsızlıkla Beklemekteyiz..

 6. Hocam kesinlikle mobil uyumlu olması gereken bir script olduğunu düşünüyorum. Bu arada çok başarılı görünüyor, elinize sağlık. İyi çalışmalar.

  1. Yorumunuz için teşekkür ederim. İlk yaptığım script Mobil uyumlu bir siteydi. Bu site de mobil uyumlu olacak. Gözden kaçanlar illa ki olacaktır. Onları da kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre hemen düzeltmesini yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı