En İyi Ücretsiz E-Posta Programları 2022

İster iki e-posta adresiniz, ister yarım düzine e-posta adresiniz olsun. Bunları tek bir platform üzerinden yönetmek artık çok kolay. Bu makalemizde sizler için en iyi ücretsiz e-posta programlarını listeleyip artı ve eksi yönlerini ele alacağız.

En İyi Ücretsiz E-Posta Programları

Birden çok gelen kutusunu tek bir merkezi konumda birleştirmenize yardımcı olan kelimenin tam anlamıyla düzinelerce e-posta programı var. Sadece, aşağıda listelenen en iyi e-posta programlarının hepsinin ortak bir yanı vardır: bunları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bu listeyi derlerken, sadece ücretsiz e-posta programları aramadık “ek olarak kurulumu basit, hemen hemen tüm e-posta sağlayıcılarıyla uyumlu programları aradık ve onu paketten ayıran başka özellikler sunduk. Bazıları benzersiz enstrümanlar ve entegrasyon seçenekleri sunarken, diğerleri her şeyi direkt gelen kutunuzdan yapmayı kolaylaştırır. Başka bir deyişle, Windows 10 ve 11 için bu ücretsiz e-posta programlarından minimum biri gereksinimlerinizi karşılayacaktır” bu bir tek aramış olduğunuz şeye bağlıdır.

1. Mailbird E-Posta Uygulaması

E-Postanın çok uzun zamandır ortalıkta olması, programların tutucu bir kullanıcı ara yüzüne sahip olması ve Windows XP için tasarlanmış gibi görünmesi gerektiği anlamına gelmez. Mailbird, aynı anda birden fazla hesabı yönetmenize olanak tanıyan güçlü, güzel, özelleştirilebilir ve sezgisel bir programdır, bundan dolayı her sabah kontrol edilecek iki, üç ve hatta on yerine yalnızca bir gelen kutusu vardır.

17 dilde mevcuttur, uygun klavye kısa yollarını destek sunar, erteleme ve ek arama işlevlerine sahiptir ve benzersiz Mailbird filtreleri içerir. Ayrıca Mailbird, Facebook, Twitter, Whatsapp, Dropbox, Google Calendar, Asana, Todoist ve ötekiler gibi uygulamalarla entegre olur.

Mailbird E-Posta Uygulaması

Mailbird, Windows 10 ve 11 için ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır, sadece Mailbird’ün ücretsiz sürümü, ücretli katmanlarından önemli ölçüde daha az özellik sunar.

Aslında, Mailbird’ün ücretsiz sürümü aynı anda birden fazla gelen kutusunu desteklemez ve yalnızca birkaç başka uygulamayla entegrasyona izin verir. Bu yüzden, Mailbird’ün sunduğu her şeyden hakikaten tam olarak yararlanmak için, kullananların ücretli sürümlerinden biri için parayı artırması gerekir.

Mailbird’ün kurulumu oldukça kolaydır ve çoğunlukla ilk oturumunuz sırasında adımlarda size yol gösterir. Sadece, Menü → Seçenekler → Hesaplara giderek dilediğiniz süre girip yeni bir adres ekleyebilirsiniz. Buradan yeni bir hesap ekleyebilir veya mevcut hesaplarda değişiklik yapabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Sınırlı ücretsiz e-posta istemcisi sürümüne ek olarak, Mailbird bir kerelik 79$ (veya 3,25 $/ay) ücret karşılığında kişisel bir sürüm ve 399 $ (yada 4,92 $/ay) için bir işletme sürümü sunar. Bu sürümler, sınırsız e-posta hesabı tutmanıza izin verir, ek olarak ücretli katmanlar, sosyal medya hesapları ve Asana benzer biçimde iş uygulamaları ile entegrasyonu içerir.

👍🏼 Artıları:

 • Güzel ve son derece işlevsel kullanıcı ara yüzü,
 • E-posta hesaplarını tek bir pencereden yönetmenize olanak tanıyan birleşik gelen kutusu,
 • Uygun Fiyat,
 • Üçüncü taraf uygulama entegrasyonları,
 • Erteleme işlevi.

👎🏼 Eksileri:

 • Otomasyon özelliği yada toplu e-posta temizleme işlevi yok.

2. Mozilla Thunderbird Ücretsiz Mail Uygulaması

Açık kaynaklı e-posta yazılımına inanıyorsanız ve Windows 10 için yeni ücretsiz e-posta istemcileri arıyorsanız , Mozilla Thunderbird mükemmel bir seçimdir. Bu açık kaynaklı çapraz platform ve ücretsiz e-posta istemcisi, haber istemcisi, RSS ve sohbet istemcisi Mozilla vakfı tarafından geliştirilmiştir ve stratejisi Mozilla Firefox web tarayıcısının stratejisinden sonrasında modellenmiştir.

Thunderbird, IMAP, SMTP ve SSL/TLS protokollerini kullanan hesapları yönetmenize izin verir ve sizi denemeye ikna etmek için bir dizi faydalı fazladan özelliğe haizdir. Tek tıklamayla adres defteri, kişileri adres defterinize hızlı ve rahat bir şekilde eklemenize olanak tanır, böylece tekrar asla internette bir adres aramak zorunda kalmazsınız.

Mozilla Thunderbird Ücretsiz Mail Uygulaması

Gönder tuşuna basmadan önce bir ek eklemeyi unuttuğunuzda otomatik bir ek hatırlatıcısı görüntülenir. Ayrıca masaüstü dağınıklığını en aza indirmek için aynı pencerede birden çok sekme açabilirsiniz.

Doğal ki, Thunderbird’ün ücretsiz ve açık kaynak olması nedeniyle entegrasyon ve eklenti eksikliğinden kaygı ediyorsanız, o vakit bu korkuları rahatlatmama izin verin. İster inanın ister inanmayın, Thunderbird bir oldukça kullanışlı eklenti sunar, açık kaynak işlevinden bahsetmeye gerek bile yok, geliştiricilere ihtiyacınız olanı bulamazsanız kendi özel eklentilerini kodlama fırsatı verir.

Thunderbird’ü kullanmaya adım atmak için uygulamayı indirin, peşinden Araçlar → Hesap Ayarları → Hesap Eylemleri → Posta Hesabı Ekle bölümüne gidin. Thunderbird’de desteklemek dilediğiniz tüm adresleri ekledikten sonrasında, diğer tüm özelliklerini test etmeye başlayabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Daha önce okuduğunuz benzer biçimde Thunderbird, listemizdeki Windows 10 ve 11 için tamamen ücretsiz olan tek e-posta uygulamasıdır. Gizli ücretler ve yakalamalar yok – hepsi ücretsiz ve denemeniz için hepsi hazır!

👍🏼 Artıları:

 • Ücretsiz ve açık kaynak,
 • Sekmeli kullanıcı ara yüzü,
 • Otomatik ek hatırlatıcıları,
 • Çeşitli üçüncü taraf çevrimiçi hizmetler ve uzantılar için destek,

👎🏼 Eksileri:

 • Microsoft Exchange Server için tam desteğe sahip değil.

3. eM Client Mail Uygulaması

eM Client, e-postaları ve kişileri tek bir uygulamada etkili bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayan, Windows 10 ve 11 için en iyi e-posta programlarından biridir. Geliştiricileri, e-postanın diğer uygulamalar ve hizmetlerle entegre edildiğinde en iyi sonucu veren bir bildirişim aracı bulunduğunu anlamış olur.

eM Client Mail Uygulaması

eM Client’ı Windows için bağımsız bir e-posta programı olarak kullanabilseniz de, randevularınızı güzel ve son aşama özelleştirilebilir bir ara yüzde, çeşitli görünümlere haiz kapsamlı temaslarda ve detaylı olarak yönetmenize izin veren takvim yönetim sisteminden yararlandığınızda maksimum parlar. Alanlar ve arkadaşlarınızla ve iş dostlarınızla anında iletişim için yerleşik sohbet işlevi.

eM Client’ı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz, ancak tüm özelliklerinin kilidini açmak için eM Client Pro’ya ödeme yapmanız gerekir. eM Client öncelikle bir Windows e-posta programıdır, sadece Mac OS X bilgisayarlar için eM Client e-posta istemcisinin ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bir beta sürümü de vardır.

eM Client’ı kullanmaya adım atmak için uygulamayı indirin. Peşinden, adreslerinizi eklemek için Menü → Hesaplar → +Hesap Ekle bölümüne gidin. Bu kadar basit!

Fiyatlandırma: Ücretsiz e-posta istemcisi sürümüne ek olarak, eM Client bir kerelik ücret olarak yalnızca 49,99 ABD dolarına ücretli bir sürüm sunar. Bu ücretli sürüm size sınırsız adres bağlama yeteneği ve diğer bir oldukça harika özellik sunar.

👍🏼 Artıları:

 • Entegre söyleşi ile kapsamlı özellikler,
 • Kurulumu kolay,
 • Dahili çeviri aracı.

👎🏼 Eksileri:

 • Ücretsiz sürümü sınırlıdır.

4. Windows Mail (Posta) Uygulaması

Windows Mail, Windows 10 ve Windows 11’deki varsayılan e-posta programıdır ve Outlook’u işte kullandığınız ve tutkuyla sevmediğiniz için onu bırakmamalısınız. Aslında, Mail ve Outlook’un çok azca ortak noktası vardır. Outlook mail kurulum makalemizi okuyabilirsiniz.

Genel olarak, Windows Mail, basitlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış hafifçe bir Windows posta uygulamasıdır. Bu, Mail’in pek bir şey yapamayacağı anlamına gelse de, yaptığı azca şey mükemmel çalışıyor ve sadece birkaç tıklama ötede.

Windows Mail (Posta) Uygulaması

Ayarlar içinde, gelen kutunuzu birazcık kişiselleştirebilir, özel bir imza ayarlayabilir ve gerektiğinde temel otomatik yanıtları programlayabilirsiniz. Ayrıca, Windows Mail uygulaması “odaklanmış gelen kutusu” adı verilen bir özellik de sunar. Bu filtre, en sık okuduğunuz e-postaları kendi ayrı gelen kutularına yerleştirir, böylece öteki her şeyi gözden geçirmeden en önemli mesajlarınızı kolayca alabilirsiniz.

Windows Mail, Windows 10 yada 11 işletim sisteminize aslına bakarsanız dahil olduğundan, programı arayabilirsiniz. Arkasından, açtığınızda, Windows Mail’den yönetmek arzu ettiğiniz tüm adresleri eklemek için Ayarlar → Hesapları Yönet → Hesap Ekle seçeneğine gidin.

Fiyatlandırma: Windows Mail uygulamasının kullanımı tamamen ücretsizdir, herhangi bir şart eklenmez.

👍🏼 Artıları:

 • Ücretsizdir ve Windows 10 ve 11’e dahildir,
 • Güzel kullanıcı ara yüzü,
 • Kullanımı kolay,
 • E-posta imzaları için destek.

👎🏼 Eksileri:

 • Kurallar ve filtreler için destek yok,
 • Sınırlı işlevsellik.

5. Mailspring Ücretsiz E-Mail Uygulaması

Mailspring, Windows, Mac OS X ve Linux için modern, zarif bir e-posta istemcisidir. Uygulama, desteklenen tüm işletim sistemlerinde tamamen aynı görünüyor ve hissediyor, bu da onu evde farklı bir işletim sistemi ve işyerinde farklı bir işletim sistemi kullanan kullanıcılar için mükemmel hale getiriyor. Tüm IMAP/SMTP e-posta hesapları desteklenir ve yeni bir hesap eklemek, kullanıcı adınızı ve doğru parolayı girmekten ibarettir.

Mailspring’in sunmuş olduğu tüm özellikleri adlandırmak bu makalenin kapsamı dışında olacaktır, ancak gmail tarzı arama sorgularını destekleyen gelişmiş arama özelliğinden bahsetmeyi ihmal edemeyiz. Bu özellik tek başına Mailspring’i belirli bir iletiyi sık sık bulması gereken kişiler için rahat bir seçim haline getirir.

Mailspring Ücretsiz E-Mail Uygulaması

Dikkate değer diğer özellikler içinde, Mailspring kullananlarının çarpıcı e-posta imzaları oluşturmasına olanak tanıdıkları olan güzel bir imza düzenleyici bulunur; kodlama gerekmez. Farklı dillerde mesajlar alırsanız, Mailspring bunları sizin için otomatik olarak İngilizce’ye çevirebilir ve ek olarak tüm yazım hatalarını yakalayabilir, böylece kolayca önlenebilir bir yazım hatası olan bir mesaj göndererek kendinizi utandırmazsınız.

Mailspring’i kullanmaya adım atmak için, her şeyi ayarlamak üzere Tercihler → Hesaplar’a gidin. Peşinden, gelen kutusu görünümünüzü özelleştirmek ve bir tema seçmek için Tercihler → Genel’e gidebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Mailspring, özelliklerle dolu ücretsiz bir sürüm sunar, ancak Pro sürümü, tümü yalnızca 8 $ karşılığında kişi profilleri, bağlantı izleme, eyleme dönüştürülebilir gelen kutusu detayları ve daha fazlasını ekler.

👍🏼 Artıları:

 • Zarif kullanıcı ara yüzü,
 • Erteleme desteği,
 • Gmail ile entegrasyon,
 • Birleşik gelen kutusu.

👎🏼 Eksileri:

 • Bir Mailspring Kimliğiniz olmalıdır,
 • Mesajları düz metin olarak görüntülemenize izin vermez

6. BlueMail E-Posta Uygulaması

BlueMail by Blix, Windows’ta olduğu kadar Linux, Mac OS X ve iOS’ta da çalışan çapraz platformlu bir e-posta programıdır. Aslen BlueMail, Windows için olmasıyla birlikte iPhone için de en iyi e-posta uygulamalarından biri olarak bilinir .

Sınırsız sayıda gelen kutusunu insan merkezli bir şekilde yönetmek için kullanabilirsiniz. Gelen kutusu karmaşasıyla savaşım etmenize yardımcı olmak için BlueMail, benzer e-postaları otomatikman bir araya toplar, böylece gelen kutusu yönetimine daha azca ve gerçekten önemli olan şeylere daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

BlueMail E-Posta Uygulaması

Hassas gözleriniz varsa ve onlara biraz dinlenme fırsatı vermek istiyorsanız BlueMail’in gece modunu tek tuşla aktif edebilirsiniz. BlueMail, her vakit rahat bir seyretme deneyimi sunmak için otomatikman gündüz ve gece modu içinde geçiş yapabilir.

BlueMail’i Windows 10 için en iyi ücretsiz e-posta programlarından biri yapan şey, ücretsiz sürümün herhangi bir reklam içermemesi ve iş kullanıcılarını hedefleyenler dışındaki tüm ana özellikleri içermesidir.

BlueMail’i kullanmaya hazırsanız, Çeşitli Hesap Ayarları → Hesap Ekle’ye gidin. Gmail ve diğer yaygın adresler için bazı otomatikman yerleşik kurulumlar olduğunu ihmal etmeyin. Aksi takdirde, mesajlarınızın görüntülendiğini görebilmeniz için adresinizi ve ilgili ayarları manuel olarak eklemeniz gerekecektir.

Fiyatlandırma: BlueMail’in özelliklerinin çoğu ücretsiz sürüme dahildir. Sadece, işletme sürümü için ayda 4,49 ABD doları yada kurumsal sürüm için ayda 6,99 ABD doları ödeyebilirsiniz. Bu sürümler, uygulama entegrasyonu, kurumsal yapılandırmalar ve markalama seçenekleri gibi size bonus özellikler sunar.

👍🏼 Artıları:

 • Tüm platformlarda çalışma,
 • E-posta yönetimine insan merkezli yaklaşım,
 • Entegre takvim.

👎🏼 Eksileri:

 • Ara sıra senkronizasyon sorunları

Sıkça Sorulan Sorular

Hangileri e-Posta İstemci Programlarına Örnektir?

Windows 10 ve 11 için e-posta istemcileri, bir Windows işletim sistemine yüklenebilen e-posta yazılım programlarıdır. Bazı örnekler Microsoft Outlook, Windows Mail ve Mailbird ihtiva eder. Bu e-posta programları, belirli bir web sitesine giriş yapmadan gelen kutularınıza ve mesajlarınıza erişmenizi sağlar.

Windows 10’un Bir e-Posta Programı Var Mı?

Windows 10, kişisel veya ustalaşmış posta hesaplarınızı bağlamanıza olanak tanıdıkları olan Posta uygulamasıyla donatılmıştır. Windows 10 için en iyi e-posta istemcisi olmayabilir, sadece çok fazla şeye ihtiyaç duymayanlar için işi ne olursa olsun hallediyor.

E-posta Yazılımı Ne İçin Kullanılır?

E-posta yazılımı, kullananların bir internet sayfasına gitmeden mesajlarına erişmesine, bunları düzenlemesine ve filtrelemesine yardımcı olmak için kullanılır. Ek olarak ek güvenlik sağlayabilir ve bir oldukça standart web tabanlı e-posta programından daha sezgisel bir kullanıcı arabirimi sunabilir.

Windows 10 ile Kullanılacak En İyi e-Posta Programı Nedir?

En iyi Windows 10 posta uygulaması her fert için farklı olacaktır, ancak Mailbird, kullananların temiz bir gelen kutusunu korurken ve birkaç hesabı yönetirken mesajlarına erişmesine olanak tanıyan çeşitli özelliklere haizdir.

En İyi Ücretsiz e-Posta Yazılımı Nedir?

Mozilla Thunderbird, Windows 10 için en iyi ücretsiz posta uygulamalarından biridir. Tamamen ücretsizdir ve bir oldukça kullanışlı eklenti sunar. Bu, onu herhangi bir cihaz için en iyi ücretsiz e-posta istemcileri arasında yapar.

Microsoft Outlook’a Ücretsiz Bir Alternatif Var Mı?

Yalnızca Microsoft ürünlerini kullanıyorsanız sadece Outlook priminden yararlanmak istemiyorsanız, Windows 10 ve Windows 11 için varsayılan e-posta programı olan Windows Mail’i test etmelisiniz. Bu, Windows 10 için en iyi ücretsiz e-posta programlarından biridir.

Windows 10’da Ücretsiz Bir E-Posta Var Mı?

Tüm Windows bilgisayarları, önceden yüklenmiş Windows Mail adlı bir program ihtiva eder. Ancak, Windows 10 Mail uygulaması, masaüstü uygulaması aracılığıyla Gmail veya diğer e-posta istemcilerinizden gelen e-postaları görüntülemenize izin veren yalnızca sıradan bir posta sunucusudur.

Mailbird Gerçekten Ücretsiz Mi?

Mailbird ücretsiz bir kullanım sürümü sunsa da, tamamen ücretsiz bir e-posta programı değildir. Daha gelişmiş özelliklerden bazıları sınırı olandır veya ücretsiz sürümden tamamen çıkarılmıştır.

Windows 10 Mail Programı İyi Mi?

Windows Mail çok temel bir programdır. Gmail, Yahoo! Ve diğer posta kutularına kolayca bağlanırken, Windows 10 için en iyi e-posta uygulaması olmayabilir, çünkü diğer ücretsiz e-posta programlarından bazılarına kıyasla çok azca özellik sunar.

Outlook’tan Daha İyi Bir E-Posta Programı Var Mı?

Outlook çok popüler bir ücretli e-posta istemci programı olmasına karşın, orada başka mükemmel seçenekler de var. Dikkate değer alternatifler arasında Mailbird, eM Client bulunur.

En İyi Mail Uygulaması 2022

Bu makalemizde sizler için ücretli ücretsiz en iyi mail uygulamalarını ve indirme linklerini paylaştık. İçlerinden en popüler uygulamalar ile mail trafiğinizi rahatlıkla kontrol edebileceksiniz.

5/5 - (8 votes)

“En İyi Ücretsiz E-Posta Programları 2022” üzerine 2 yorum

 1. yav insan şuraya web site adresi kutucuğu koyar belki biz yorumlardan backlink kasmak istiyoruz 😀

  Yanıtla
  • Yorumlar manuel onaylandığı için istisnalar hariç yorum backlinkler siliniyor. Ücretli olarak tanıtım yazısı ya da footer link satın alabilirsiniz. Bunun için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

   Yanıtla

Yorum yapın