PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1

PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1

[dropcap type=”default”]A[/dropcap]ralık ayında boş vakitlerimde ihtiyaç doğrultusunda başlamış olduğum ürün tanıtım scripti bugün itibariyle bitmiş bulunmaktadır. Eksik bölümleri illa ki olacaktır. Kullanan ve kurulum yapan arkadaşlar eksik bölümlerini konu altından dile getirdikleri vakit eksiklikler giderilmiş olacaktır. Script PHP 5+ ve ezSQL ile yazılmıştır. Farklı iki sistem üzerinde localhost kurulumunda herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Kurulum aşamasında sorun yaşayanlara da her zaman ki gibi desteklerimi buradan vereceğim.

SCRİPT ÖNİZLEME;

PHP Ücretsiz Tanıtım Scripti
PHP Ücretsiz Tanıtım Scripti

 

SCRİPT ÖZELLİKLERİ;

 1. Yönetim Paneli,
 2. Yönetim Panel, Üzerinden Slider Ekleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
 3. Yönetim Paneli Üzerinden Kategori Ekleme, Silme ve Düzenleme,
 4. Yönetim Paneli Üzerinden Ürün Ekleme, Silme, Düzenleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
 5. Yönetim Paneli Üzerinden Referans Ekleme, Silme, Düzenleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
 6. Yönetim Paneli Üzerinden İletişim Formundan Gönderilen Mesajlarları Okuma ve Silme,
 7. Yönetim Paneli Üzerinden Site Ayarlarını Değiştirebilme,

SCRİPT KURULUMU;

İndirdiğiniz ürün tanıtım scripti dosyaları içinde ki  klasörlerden sistem yazan klasörün içine giriyorsunuz. Sistem klasörü içindeki global.php dosyasını herhangi bir kod düzenleme editörü ile açın ve  kuracağınız sitenin adını(domainini) yazıp kaydedin. Aynı klasör içerisinde baglanti.php dosyasını da bir kod düzenleme editörü ile açıp veritabanı bilgilerinizi yazıp kaydettikten  sonra scripti kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: İndirdiğiniz dosyalar içinde admin klasörünün adını değiştirip, global.php dosyası üzerinde de değiştirme yapmanızı öneririm. Ayrıca veritabanından da admin bilgilerini değiştirmeniz gerekmektedir.

PANEL BİLGİLERİ: 
E-Mail  = emre@netortami.net
Şifre     = 123123

GÜNCELLEME:  Admin panel kullanıcı profili düzenleme bölümü düzenlendi. Kullanıcı bilgileri ve fotoğrafı düzenleme özelliği getirildi. ( 14.05.2020 )

ŞİFRE: www.netortami.net

 

Ürün Tanıtım Scripti Nedir?

İndirmiş olduğunuz bu script üzerinde tanıtmak istediğiniz ürünleri ekleyip başlangıç fiyatlarını belirtebiliyorsunuz. Bu sayede müşterileriniz sizden istediği ölçü kadar fiyat bilgisi alabilmektedir.

Ürün Tanıtım Scripti Ücretli Mi?

Tarafımızdan yazılan çoğu script gibi Ürün Tanıtım Scripti de ücretsiz olarak indirilebilir.

5/5 - (3 votes)

“PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1” üzerine 20 yorum

   • Uyarı : include (C: /xampp/htdocs/urun/sistem/fonksiyon.php): akış açılamadı: C: \ xampp \ htdocs \ Dosyalar \ sistem \ global.php satır 28’de böyle bir dosya veya dizin yok
    böyle bir hata

    Cevapla
    • Merhaba Ali bey,
     Kurulumu hosting üzerine mi yoksa localhost üzerine mi yapıyorsunuz? Birde global.php dosyasının ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?

     Cevapla
  • Merhabalar,
   Script düzgün şekilde kurulmuş fakat görselleri okurken hata almaktasınız. Görsel klasörü ya da içerisindeki görseller mevcut değil.

   Cevapla
  • Akşam vakti yorumlarda kullandığınız mail adresinize mail göndereceğiz. O zaman müsait olan arkadaşımız sizden AnyDesk bilgilerini alıp sistemi bilgisayarınızda ya da hosting üzerinde kurup test edecektir.

   Cevapla
 1. Hocam merhaba, kullanıcı adı şifreyi kabul etmiyor, phpmyadmin’den user1’i düzenleyerekte denedim gene olmadı.

  Cevapla

Yorum yapın