PHP Scripts

PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1

PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1

Aralık ayında boş vakitlerimde ihtiyaç doğrultusunda başlamış olduğum ürün tanıtım scripti bugün itibariyle bitmiş bulunmaktadır. Eksik bölümleri illa ki olacaktır. Kullanan ve kurulum yapan arkadaşlar eksik bölümlerini konu altından dile getirdikleri vakit eksiklikler giderilmiş olacaktır. Script PHP 5+ ve ezSQL ile yazılmıştır. Farklı iki sistem üzerinde localhost kurulumunda herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Kurulum aşamasında sorun yaşayanlara da her zaman ki gibi desteklerimi buradan vereceğim.

SCRİPT ÖNİZLEME;

PHP Ücretsiz Tanıtım Scripti
PHP Ücretsiz Tanıtım Scripti

SCRİPT ÖZELLİKLERİ;

 1. Yönetim Paneli,
 2. Yönetim Panel, Üzerinden Slider Ekleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
 3. Yönetim Paneli Üzerinden Kategori Ekleme, Silme ve Düzenleme,
 4. Yönetim Paneli Üzerinden Ürün Ekleme, Silme, Düzenleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
 5. Yönetim Paneli Üzerinden Referans Ekleme, Silme, Düzenleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
 6. Yönetim Paneli Üzerinden İletişim Formundan Gönderilen Mesajlarları Okuma ve Silme,
 7. Yönetim Paneli Üzerinden Site Ayarlarını Değiştirebilme,

SCRİPT KURULUMU;

İndirdiğiniz ürün tanıtım scripti dosyaları içinde ki  klasörlerden sistem yazan klasörün içine giriyorsunuz. Sistem klasörü içindeki global.php dosyasını herhangi bir kod düzenleme editörü ile açın ve  kuracağınız sitenin adını(domainini) yazıp kaydedin. Aynı klasör içerisinde baglanti.php dosyasını da bir kod düzenleme editörü ile açıp veritabanı bilgilerinizi yazıp kaydettikten  sonra scripti kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: İndirdiğiniz dosyalar içinde admin klasörünün adını değiştirip, global.php dosyası üzerinde de değiştirme yapmanızı öneririm. Ayrıca veritabanından da admin bilgilerini değiştirmeniz gerekmektedir.

NOT2: Demo ile indirdiğiniz script tasarımı arasında farklılık olacaktır.

PANEL BİLGİLERİ: 
E-Mail  = emre@netortami.net
Şifre     = 123123

GÜNCELLEME:  Admin panel kullanıcı profili düzenleme bölümü düzenlendi. Kullanıcı bilgileri ve fotoğrafı düzenleme özelliği getirildi. ( 14.05.2020 )

ŞİFRE: www.netortami.net

SCRİPT İNDİR

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Comments on “PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1”

 • sizin dediğiniz gibi yaptım ama hala hatalar almaktayım site açılmıyor yardım eder misiniz

  • Yaptığınız ayarlamaları gösterebilir misiniz ve aldığınız hatayı?

 • merahba linkler kırık bildirimi güzel bir scrip kullanma şansin olmadi ama güzel olmuş

  • Merhabalar. Site üzerinde revizyona gittiğimiz için bazı indirme linkleri silinmiş olabilir. Gerekli güncelleme yapılmış olup sorunsuz şekilde scripti indirebilirsiniz.

 • siteyi farklı hostlara kurmama ragmen açılmıyor.

  • Müsait bir zamanınızda haberleşelim teamviewer ya da başka bir uzak destek programı ile bağlanıp beraber bakalım.

 • ürün kategorilerine bir alt kategori daha ekleme yapılabilse harika olucak

  • Bir sonraki sürümde olabilir. Çevrenizde PHP bilen birisi varsa ona da düzenletebilirsiniz. O konuda istediğiniz gibi düzenleme hakkına sahipsiniz. Tek isteğimiz sitenin en altından link ve ismin kaldırılmaması.

 • merhaba site çalışıyor yükleme yaptım ama admin paneline şifre girdiğimde hata veriyor ( hata yapılan işlem sırasında hata yapıldı diyor
  admin/?danger

  • Merhabalar,
   PHPMYADMIN kısmında üyeler tablosuna gelip şifre kısmına “MzIxMzIx” tırnak içerisindeki kodu yapıştırdığınız vakit panele erişim sağlayabilirsiniz. Sonrasında yönetim paneli üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

   • hala aynı hata

    • Aldığınız hatanın fotoğrafını gönderirseniz ona göre yardımcı olurum.

 • merhaba,
  sliderde resimler üst üste geliyor,

  • Sorunun fotoğrafını gösterebilir misiniz? Normalde sorunsuz çalışıyor. CSS ya da JavaScript dosyalarından birisini okuyamıyor olabilir.

   • sliderler ürünlerinin üst üste gelen görseli aşağıdaki gibidir. ayrıca ürün çoğaldıkça slider görselleri sıkıştırılıyor 🙂
    https://ibb.co/98NhgQh

    • Müsait zamanınızda sorununuzu uzaktan bağlanıp çözelim isterseniz. Çünkü tema üzerinde slider sayısı 4-5 olarak eklenmektedir. Daha fazlası görüntü bozukluğuna sebebiyet veriyor.

     • aslında dosyalarda düzenleme yapılacak ise, buraya ekleseniz, diğer inderecek arkadaşlarımızda faydalanabilriz en azından, yoksa ben bu scriptten uğraşmakttan vazgeçtim zaten yordu beni, tşk ederim ilginize.