PHP Scripts

PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1

PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1

Aralık ayında boş vakitlerimde ihtiyaç doğrultusunda başlamış olduğum ürün tanıtım scripti bugün itibariyle bitmiş bulunmaktadır. Eksik bölümleri illa ki olacaktır. Kullanan ve kurulum yapan arkadaşlar eksik bölümlerini konu altından dile getirdikleri vakit eksiklikler giderilmiş olacaktır. Script PHP 5+ ve ezSQL ile yazılmıştır. Farklı iki sistem üzerinde localhost kurulumunda herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Kurulum aşamasında sorun yaşayanlara da her zaman ki gibi desteklerimi buradan vereceğim.

SCRİPT ÖNİZLEME;

PHP Ücretsiz Tanıtım Scripti
PHP Ücretsiz Tanıtım Scripti

SCRİPT ÖZELLİKLERİ;

  1. Yönetim Paneli,
  2. Yönetim Panel, Üzerinden Slider Ekleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
  3. Yönetim Paneli Üzerinden Kategori Ekleme, Silme ve Düzenleme,
  4. Yönetim Paneli Üzerinden Ürün Ekleme, Silme, Düzenleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
  5. Yönetim Paneli Üzerinden Referans Ekleme, Silme, Düzenleme ve Aktif/Pasif Yapabilme,
  6. Yönetim Paneli Üzerinden İletişim Formundan Gönderilen Mesajlarları Okuma ve Silme,
  7. Yönetim Paneli Üzerinden Site Ayarlarını Değiştirebilme,

SCRİPT KURULUMU;

İndirdiğiniz ürün tanıtım scripti dosyaları içinde ki  klasörlerden sistem yazan klasörün içine giriyorsunuz. Sistem klasörü içindeki global.php dosyasını herhangi bir kod düzenleme editörü ile açın ve  kuracağınız sitenin adını(domainini) yazıp kaydedin. Aynı klasör içerisinde baglanti.php dosyasını da bir kod düzenleme editörü ile açıp veritabanı bilgilerinizi yazıp kaydettikten  sonra scripti kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: İndirdiğiniz dosyalar içinde admin klasörünün adını değiştirip, global.php dosyası üzerinde de değiştirme yapmanızı öneririm. Ayrıca veritabanından da admin bilgilerini değiştirmeniz gerekmektedir.

PANEL BİLGİLERİ: 
E-Mail  = emre@netortami.net
Şifre     = 123123

GÜNCELLEME:  Admin panel kullanıcı profili düzenleme bölümü düzenlendi. Kullanıcı bilgileri ve fotoğrafı düzenleme özelliği getirildi. ( 14.05.2020 )

ŞİFRE: www.netortami.net

PHP Ürün Tanıtım Scripti v1.1 İndir

20 yorum

Bir cevap yazın