Youtube Playlist İndirme 2022

Çoğumuzun Youtube trend müzikler üzerinden müzik indirmeyi hızlı hale getirmek için tarayıcılara bir sürü eklenti ya da bilgisayarlara bir sürü program kurmak zorunda kalıyoruz. Kurduğumuz bu eklentilerin bir çoğu bir süre sonra işlevini yitirmeye başlıyor ve alternatif başka bir program ya da eklenti aramaya başlıyoruz.

Kısa bir süre önce araç içinde dinlemek için Youtube üzerinden bir liste gönderildi. Tek tek linkleri kopyala yapıştır ve indir işlemi uzun geldiğinden Google üzerinde araştırma yapıp bütün listeyi tek seferde indireceğim online bir internet sitesi ya da bir program bulabilir miyim diye araştırmaya başladım. Uzun bir araştırma sonucunda Media Human internet sitesini buldum ve önerdiği programı indirip test etmeye başladım.

Program gayet güzel çalışıyordu. Fakat ben bir Macbook kullanıcısıydım ve programın Macbook sürümü olup olmadığına baktım. Programın tanıtım görseli altına baktığımda Apple Macbook, Windows ve Linux işletim sistemleri için kullanılabilir olduğunu gördüm. Macbook sürümünü indirip test ettim ve program gayet başarılıydı.

Listeye eklediğim 100 parçalık Youtube playlistini tek tıkla indirdi. Programın ekran görüntülerine ve kullanımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.mediahuman.com/

Youtube Müzik İndirme?

Media Human internet sitesinde yer alan youtube playlist indirme programı sayesinde youtube üzerinde dinlediğiniz listelerinizi tek tıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın