İtiraf Scripti v1.1 İndir

Demo sürümünü yayınlamış olduğum İtiraf Scripti v1.1 ‘in indirme linki ve kurulum bilgilerini en sonunda sizlerle paylaşıyorum. Çok beklettiğimin farkındayım. Çoğumuz okuyan çalışan insanlarız ve bazı aksilikler olabilmektedir.

Lafı fazla uzatmak istemiyorum. Script kurulumu hemen sizlere anlatmak istiyorum. Aslında PHP İtiraf Scripti yazımda ki kurulumla aynıdır fakat bir kez daha üstünden geçmenin yararlı olacağını düşünüyorum.

Ücretsiz PHP İtiraf Scripti
Ücretsiz PHP İtiraf Scripti

İTİRAF SCRİPTİ KURULUM;

İndirdiğiniz itiraf scripti dosyaları içinde ki  klasörlerden sistem yazan klasörün içine giriyorsunuz. Sistem klasörü içindeki global.php dosyasını herhangi bir kod düzenleme editörü ile açın ve veritabanı bilgilerinizle kuracağınız sitenin adını(domainini) yazıp kaydettikten sonra scripti kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: İndirdiğiniz dosyalar içinde panel klasörünün adını değiştirip, global.php dosyası üzerinde de değiştirme yapmanızı öneririm. Ayrıca veritabanından da admin bilgilerini değiştirmeniz gerekmektedir.

NOT 2: Script üzerinde ki hatalar giderilmiştir. Yorumlarda yazan en popüler itirafçılar kısmı mobil uyumlu hale getirilmiş olup daha modern bir tasarım ile değiştirildi.

 

Ücretsiz İtiraf Scripti

İndirmiş olduğunuz script ücretsizdir ve herhangi bir yerde satışı yapılmamaktadır. Eğer size ücret karşılığında scripti satmak isteyen olursa web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz vakit scripti ücretsiz temin edebilecek, kurulum için yardımcı da olacağız.

İtiraf Scripti Nedir?

İtiraf scripti adından da anlaşılacağı üzere kullanıcıların yaşadıkları olayları itiraf etmek istedikleri platformlar kurmanızı sağlar. Çoğunlukla Lise – Üniversite sayfalarının tercih ettiği bir yazılımdır.

5/5 - (6 votes)

“İtiraf Scripti v1.1 İndir” üzerine 21 yorum

 1. hocam global.php ve baglanti.php ayarları yapmama rağmen beyaz sayfa görünüyor

  ayarları böyle yaptım

  i.resmim.net/AE9nu.jpg

  i.resmim.net/AEbbo.jpg

  Yanıtla
  • Merhaba Serdar bey,
   Anadomain üzerine kurmak istiyorsanız global.php aşağıdaki gibi düzenlemeniz gerekiyor.
   2. satır = “https://www.netortami.net/”
   3. satır = “https://www.netortami.net/admin/”
   4. satır = “/”
   Eğer sorununuz devam ederse https://www.netortami.net/iletisim/ bölümünden iletişime geçip AnyDesk id numarasını ilettiğiniz vakit hızlıca yardımcı oluruz.

   Yanıtla
 2. hocam kurulumu yaptım anasayfa açılıyor ama üye girişi yaptığımda ve siteadresi.com/admin girişi yapmak istediğimde beyaz sayfa çıkıyor

  Yanıtla
  • Merhaba Serdar bey,
   Göndermiş olduğunuz maile geri dönüş yapılmıştır. Müsait bir zamanda teamviewer ya da anydesk bilgisi paylaşırsanız uzaktan bağlanıp beraber bakabiliriz.

   Yanıtla
 3. merhabalar efendim bir sorum olcaktı geri dönüş olursa sevinirim ana sayfadaki ve footer daki resimleri nerden değiştirebilirim.teşekkürler.

  Yanıtla
  • Anasayfa da görünün görselleri değiştirmek istiyorsanız, aynı dosya isimlerinde FTP klasörüne istediğiniz görselleri atarak değiştirebilirsiniz. O bölümü tamamen kaldırmak istiyorsanız eğer, index.php dosyasında ki sponsor.php bölümünü silmeniz yeterli olacaktır. Değişiklikleri yapamazsanız tekrar iletişime geçebilirsiniz.

   Yanıtla
  • Merhabalar,
   Gün içerisinde mail adresinizden sizinle iletişim kurulacaktır. Müsait olduğunuzda teamviewer ya da anydesk uzak bağlantı programlarından birini kurup bize ID ve şifre göndermeniz yeterli olacaktır.

   Yanıtla
 4. merhaba Fatal Error: ezSQL_mysql requires mySQL Lib to be compiled and or linked in to the PHP engine hatası vermekte nedenini söyleyebilirmisiniz

  Yanıtla
 5. Merhaba
  Scripti sisteme kurup gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra sistem çalışır hale geliyor sayfalar arası dolaşabiliyorum falan. Lakin yönetim paneline girmeyi denediğimde “Bu sayfa çalışmıyor” hatası alıyorum.

  global.php ayarları:

  @define(‘_base’,’https://anadomain/’);
  @define(‘_based’,’https://anadomain/panel/’);
  $path= $_SERVER[‘DOCUMENT_ROOT’].’/’;
  @define(‘Cache’,$path.’/sistem/sql_cache/’);
  @define(‘panelINC’,$path.’panel/_yeni/inc/’);

  baglanti.php ayarları

  $db_host = ‘localhost’;
  $db_user = ‘***********’;
  $db_pass = ‘*********’;
  $db_name = ‘i**********’;

  ayarlarım bu şekilde ve panele erişim olmuyor ve üyelik alarak giriş yapıldığında ise boş sayfa açılıyor sadece hangi linke tıklanırsa tıklansın boş sayfa oluyor ve çıkışta yapılamıyor
  https://www.hizliresim.com/3r2nlu5

  bu konu ile ilgili iletişime geçerseniz sevinirim.

  Yanıtla
  • Merhabalar,

   Sistemi tekrar test ettikten sonra sizinle iletişime geçip hata aldığınız kısımları düzeltmeniz için yardımcı olacağız. Yorum kısmında kullandığınız mail adresinizden iletişime geçilecektir.

   Yanıtla

Yorum yapın